Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona. Shqiperi-France . Shqiperi France 1- 0 . AUTOBUS - LINJE NDERKOMBETARE AUTOBUSI , GERMANY ,ITALI , KOSOVE. FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë . Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. © JUSI TRAVEL - Agjenci Udhetimi - All rights reserved. Federata Shqiptare e Futbollit kishte organizuar një festë hyrëse për inaugurimin e stadiumin, si koreografi nga fëmijët dhe përformime nga Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Er Konfirmimi i biletës me kthim Nisje 3 x ne Jave . Every Wednesday, destination cities in Germany : Each Saturday, destination cities in Germany : Phone: +49 178 696 7117+49 178 696 7121+355 69 401 6167+355 69 215 8080+355 033 230 566Email: jusitravel05@gmail.comFacebook: jusi_travelAddress: Rruga Transballkanike (prane Portit), Vlorë. Ky eshte Blogu i autobus.al - Sistemit te Rezervimit te Biletave Nderkombetare te Autobusit, ku ju do te gjeni artikuj te ndryshem interesant rreth sektorit te transportit te udhetareve. dhe Kroacia. Nese nuk gjeni ndonje oferte te mire, na kontaktoni pa hezitim ne telefon: 0234-387431. Posted on 02 April 2013. Cdo jave numerojm nje mesatare mbi 700 klient qe na zgjedhin ne! Nje gol i mrekullueshem i i ekzekutuar nga Ergys Kace ne ndeshjen Shqiperi - France ne "Elbasan Arena" . Shqipëria do të luajë edhe dy ndeshje eliminatore në kuadër të Euro 2020 në muajin nëntor. Ju mund te paguani nga PayPal ne cdo moment. Cmimet: Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. For tickets and prices, please contact us in any of the phone numbers listed down below, in the Contact section of this page. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Cdo aktivitet nga ' Shqiperi France ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Shqiperi; Maqedoni; English; Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Rezervimi dhe shitja e biletave për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë, Shitja Online e biletave të autobusit për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë dhe Kroacinë. Shqiperi Emri/ Bie nga çatia e banesës, ndërron jetë pedagogu 49- vjeçar në Korçë I dënuar me "arrest shtëpie", burri thyen masën dhe shkon në polici: Nuk ri dot me gruan Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Rezervo nje bilet autobusi per ne Shqiperi dhe Itali. Edhe pse llogaritë e kualifikimeve janë mbyllur në këtë grup, kjo përballje pritet të jetë mjaft emocionuese për vetë faktit se përkon me ditën e inagurimit të impiantit modern “Air Albania”, i cili veprën më të madhe sportive në vend. Ka startuar ndeshja Shqipëri-Francë, ku lojtarët dolën në fushë pas festës inauguruese të stadiumit “Air Albania Stadium”. 23:55 | 19 Tetor 2019 23:55 | 19 Tetor 2019 FSHF ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm lidhur me biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë. Flota Artani Travel ofron komoditetin e nevojshëm për një udhëtim të qetë drejt destinacionit tuaj. Ndeshjet Shqipëri - Francë në futboll ; Ndeshje gjithsej 4: Ndeshje gjithsej Fitore 0: Humbje Barazim 0: Barazim Humbje 4: Fitore Gola të shënuar 1: Gola të pranuar Gola të pranuar 2.8k likes. The stops in Albania are the following: Vlore, Fier, Lushnjë, Durres, Tirana, Shkodër. Artami Travel ofron bileta autobusi per ne Itali dhe Shqiperi! München-Tirane 135 Euro vetem nje … Stadiumi “Air Albania” dhe mesazhi i tifozëve kuq e zi për Ramën. “Si rezultat Ricerca guidata degli orari e dei percorsi degli autobus da Italia a Albania con Arjani travel. Please check your entries and try again. www.arjanitravel.com per i prezzi e gli orari delle linee di autobus. Info sulla linea di autobus Albania – Italia, Arjani Travel – Partenze destinazioni, orari, prezzi. Nga keto qytetet te Gjermanise ofrojme udhetime me autobus per Shqiperi: Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Kassel, Mannheim, Stuttgart, Ulm und München. Hey! Tirane -Kosove -Tirane. Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, koret “RAMA IK” refren. The origin of the bus trip Albania –> Germany is in the city of Vlore, Albania. aranzhmane si dhe Lundrime me traget. Tags: bellair albania 86, belle air albania, BelleAir Albania, Bileta Avioni, bileta avioni belleair, bileta te … Drejtimi i levizjes :-Nga Mali i Zi . Ofrojmë cmimet më të lira në treg dhe cilësinë më të lartë, kjo na bën lider në sektorin e transportit. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. There are trips every week on Wednesdays and Saturdays. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Pistoia ViaggiUfficio – Viale Frosini Attilio n.8, Mon - Fri: 9:00 - 19:00Closed on Weekends, Web Design, Mail Server & Seo Service nga Nardi Doda. Policia e Shtetit, në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, ka njoftuar se ka shtuar masat e kontrollit të tifozëve që kërkojnë të fusin në stadium fishekzjarre dhe kapsolla. We are a bus travel agency and offer bus trips from Germany to Albania and from Albania to Germany. Vjeshta e koronavirusit, në Gjermani angazhohet edhe ushtria. Duke filluar që nga dita e martë, 22 Tetor 2019, të gjithë anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares” mund të blejnë online biletat e tyre për dy ndeshjet e muajit nëntor. Rezervoni fluturime direkte apo me tranzit (një stop) nga shumë qytete të gjermanisë dhe evropës për Shqiperi. Linje Nderkombetare me Autobus 4 here ne jave , te Henen ,te Merkuren , te Premte dhe te Shtune fillon nga 80 euro Linea di autobus Arjani Travel offre viaggi tra diversa città italiane e albanesi. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Stërvitjet zyrtare do të mbahen sot në stadiumin e ri 15:53 16/11/2019. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Prishtine ,Prizren. rrugetim autobus itali shqiperi maba viaggi nga 10 vite ofron udhetimet ma te sigurta dhe komode maba udhetime me autobuz milano tirana lezhe shkoder durres Shqipëria do të ketë një nga testet më të vështira të kësaj kampanje eliminatore të Kampionatit Evropian 2020, kur përballë do të … SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT schedule 20:13 - 17 Nëntor, 2019. Artani Travel ofron bileta autobusi Itali - Shqiperi dhe anasjelltas cdo te merkure dhe te shtune. Tirane - Itali - Tirane . Udhëtoni në të gjithë Italinë me cmimet më të ulëta në treg. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. LINJAT NDERKOMBETARE TE UDHETIMIT ME AUTOBUS. Ne do ju informojm per cdo ofert te re nga Artani Travel. Autobuset tone jane te standarteve moderne dhe shume komode! Peje , Gjakove . Cdo aktivitet nga ' ndeshja shqiperi-france ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Something went wrong. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' Shqiperi France '. Orari i fluturimeve direkte për Shqiperi nga aeroporte të ndryshëm. Me i fundit. http://sportpress.al/ Pershtypjet nga klientet per Artani Travel jane 5 Yje! Ka startuar në orën 20:45, ndeshja prestigjioze mes Shqipërisë dhe Francës e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë njoftimin e zyrtare zyrtar për ndeshjet e Kombëtares së Shqipërisë ndaj Andorrës dhe ndaj Francës. Tv Klan Ndeshja Shqipëri – Francë. 20 talking about this. Autobuset tanë i ushtrohen gjithmonë kontrollit teknik para cdo nisjeje. Biletat për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë do të dalin në shitje të martën, më 22 tetor. Takimi i parë do të jetë më datë 14 ndaj Andorrës në Elbasan Arena, ndërsa më 17 […] san benedetto del tronto (ap) - berat Per rezervime ose per informacion per biletat dhe cmimet perkatese, na kontaktoni ne nje nga numrat e telefonit te listuar ne fund te faqes. Ne jemi nje agjensi udhetimi dhe ofrojme udhetime me autobus Shqiperi – Gjermani & Gjermani – Shqiperi cdo jave, diten e merkure dhe te shtune. Qytetet e Vlefshme ne Shqiperi. The stops and destination cities in Germany are listed below. schedule 20:30 - 17 Nëntor, 2019. schedule 22:30 - 17 Nëntor, 2019. Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe. Sipas njoftimit, kontrollet nisin që në pikat e kalimit kufitar dhe përfundojnë te hyrjet e stadiumit. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' ndeshja shqiperi-france '. Blej autobus, autobus minibus, kamion, kombi, autobartje të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.Platforma e MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj. Firenzelines - Travel and Tours, Oraret e Udhetimeve ne Itali nga Tirana - Athine , Athine Tirane dhe cmimet e biletave me autobus.